ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان | ساپرن
شرکت ساپرن
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

  • 19 اسفند 1398
  • 16:23

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مدارس تیزهوشان هرساله با هدف جذب دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید و دانش آموزان بسیاری داوطلب شرکت در آزمون ورودی این مدارس می باشند، زیرا مدارس تیزهوشان کیفیت آموزشی مناسب و همچنین سطح علمی بالاتری نسبت به مدارس عادی برخوردارند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هرساله برای سالتحصیلی جدید در دو مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می گردد . آزمون متوسطه اول مدارس تیزهوشان با عنوان سنجش هوش شناخته می شود و مختص دانش آموزان پایه ششم به هفتم می باشد و آزمون متوسطه دوم مدارس تیزهوشان برای گزینش دانش آموزان از مقطع نهم به دهم برگزار می گردد که داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

زمان و سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان می باشند ، می بایست با زمان و نحوه ثبت نام در این آزمون آشنا شوند. زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان بر اساس اطلاعیه ای از طریق سایت سازمان استعدادهای درخشان به نشانی www.azmoon.medu.ir به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید و با توجه به روال هرساله میتوان نیمه دوم بهمن ماه را بازه زمانی ثبت نام و نام نویسی در این آزمون تخمین زد.

تمامی مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان بصورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان بایستی با مراجعه به سایت مدارس تیزهوشان ، از این طریق نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

سازمان استعدادهای درخشان سامانه hoosh.medu.ir را به عنوان سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم و سامانه azmoon.medu.ir را به عنوان سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم معرفی کرده است  و دوطلبان جهت انجام فرایند ثبت نام می بایست در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به این سایت مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید که جهت ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان ، داشتن رمز ورود همگام الزامی می باشد(رمز همگام توسط مدیر مدرسه ارائه می شود). همچنین دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید قبل از شروع فرایند ثبت نام حتما دفترچه راهنمای آزمون مدارس تیزهوشان را دانلود نموده و با مطالعه آن از شرایط و جزئیات برگزاری آزمون اطلاع پیدا کنید. ثبت نام مدارس شاهد نیز از سایت